Slovenská speváčka sa už svojho tretieho dieťaťa nevie dočkať. Každý deň odpočítava sekundu a minútu. Na svojho súrodenca sa tešia aj Hugo a Zoe, čo dávajú aj patrične najavo. Túto šťastnú správu im oznámila ich mamina práve v priebehu Štedrého dňa.

„Zavolali sme si ich a ako sme oznámili, že máme pre vás ešte jeden darček, budete mať súrodenca… No hotovo. Všetky darčeky zrazu nemali vôbec zmysel, všetko za seba zahodili a začali nás objímať a tak sme si poplakali. Mne padali slzy. Nádherné to bolo,“ opísala nám ten najsilnejší moment šťastná mamička.

https://www.instagram.com/p/CBZ_JZ5FOQw/?utm_source=ig_web_copy_link

Na sociálnych sieťach sama Mária priznala, že bola presvedčená, že čaká dievčatko, avšak osud to zariadil inak. Jej život jej bude spestrovať chlapček.

„Bolo to veľké prekvapenie, keď sme prišli po tých všetkých obmedzeniach k našej lekárke, ktorá mi teda povedala, že čo tipujete maminka? A ja že dievčatko. A ona, že no je to chlapec, absolútne, pozrite sa na monitor. A bolo to tam jasne, krásne vidieť,“ prezradila s dávkou humoru šťastná mamina.

https://www.instagram.com/p/CBf9bLpjcRa/?utm_source=ig_web_copy_link

Ešte pár dní pobudne dlho očakávaný chlapček v brušku, avšak meno má už stanovené. Celá rodinka poctivo vyberala meno pre najmladšieho člena rodiny, dokonca spolupracovali aj Hugo a Zoe.

„Napísali sme si na žlté papieriky tri najkrajšie mená podľa každého z nás, no a zhodli sme sa tam na jednom mene, ktoré sme si teda nakoniec vybrali. Rozprávali sme sa o tých menách, ako by to pasovalo k priezvisku,“ prezradila rodená Trnavčanka.

https://www.instagram.com/p/CBGuzHelSqE/?utm_source=ig_web_copy_link

Zatiaľ však známa speváčka neprezradila nič viac. Tajomné meno si nechávajú pre seba.

„Môžem len prezradiť, že toto meno sa nachádza v našej rodine, takže pre nás to nie je úplná novinka, ale možno verejnosť to bude počuť prvýkrát. Nie je to úplne také slovenské meno, klasické, špecifické, ale skôr také nezvyčajnejšie. Ale myslím, že k Hugovi a Zoe to bude nádherne pasovať,“ odhalila tajomná mamička.

Mária Čírová sa už

Zdroj: topky.sk|Foto: Instagram.com