Americký herec Brad Pitt je ozaj šarmantný muž. Veď, povedzme si úprimne, ktorá žena by ho odmietla? Žiaľ, aj také ženy sa našli. Najlepším príkladom sú jeho ex manželky, Jennifer Aniston a Angelina Jolie.

Bradov bývalý zamestnanec a zároveň bodyguard, Kris Herzog, však prezradil, ktorá kráska bola pre neho tou pravou. Keďže pre Brada pracoval niekoľko rokov, počas svojej kariéry zažil obe jeho manželky, a tak v tejto otázke má celkom jasno!

S Jennifer bol stopercentne šťastnejší. Prišla mu o dosť sympatickejšia ako Angelina. Zároveň povedal, že Angelina mu síce dala rodinu, ale nikdy nie šťastie, po ktorom túžil.

„Nikdy som nepočul nič zlé medzi Jennifer Aniston a Bradom Pittom, až dokým nestretol Angelinu Jolie. Aniston ho skutočne milovala celým srdcom. Neverím, že by Jennifer čo i len pozrela na iných chlapov, pokiaľ niekde bola s Bradom. Dala by za neho aj svoj život.“

V roku 2005 však do ich vzťahu vstúpila Angelina Jolie, ktorá spôsobila ich samotný rozvod. Brad sa do Angeliny zaľúbil počas natáčia filmu Pán a pani Smithovci. Avšak, spoločný život s Angelinou skončil tak rýchlo, ako aj začal.

Dnes majú údajne Jennifer Aniston a Brad Pitt k sebe rovnako blízko ako v minulosti. Všetko to spustila jej oslava päťdesiatky, na ktorú pozvala aj bývalého manžela. Odvtedy sa stretli niekoľkokrát a fanúšikovia veľmi dúfajú, že by medzi nimi mohla opäť vzplanúť láska.

A ktorej dvojice fandíte vy? 🙂

Jennifer a Brad

Angelina a Brad

Zdroj: diva.sk | Foto: tumblr.com