Piatok popoludní sa azda najslávnejší kulturista platnéty, filmová hviezda a bývalý guvernér štátu Kalifornia stal účastníkom dopravnej nehody, ktorú podľa informácii portálu BBC aj sám spôsobil. Popri tom všetkom však zachoval duchaprítomnosť a zachoval sa ako chlap.

Rozhodne nemal dobrý deň. Ako uvádza denník Nový čas, herec sa vracal z návštevy svojich detí. Nehoda sa stala v piatok popoludní miestneho času. Arnold šoféroval svoj „tank“ GMC Yukon a na križovatke Allenford Avenue a Sunset Boulevard došlo k nárazu s osobným autom Toyota Prius červenej farby. Po zrážke obom zúčastneným vystrelili airbagy a Arnoldove auto sa ešte dostalo do kolízie s bielym Porsche Cayenne stojacim za ním. Jeho predné kolesá však zostali zakliesnené na kapote červenej toyoty.

nehoda

Miestna polícia vo vyhlásení uviedla, že alkohol ani drogy v tejto nehode neboli zistené a všetci zúčastnený zostali na mieste. Pri nehode sa zranila len žena, ktorá viedla vozidlo toyota a neskôr bola prevezená do nemocnice. Jej stav nie je vážny, čomu sa určite teší aj Schwarzenegger.

Stavom šoférky je však herec zdrvený a hneď po nehode zachoval duchaprítomnosť a snažil sa vodičke pomôcť. Vyšetrovatelia sú podľa svojho zdroja presvedčení, že dopravnú nehodu zapríčinil práve herec, keď pri odbočovaní doľava nepočkal na zelenú a vošiel do križovatky.

„Arnold je v poriadku a jeho jedinou starosťou je teraz zranená žena“ uviedol hovorca Arnolda Schwarzeneggera.

Čítajte tiež:

Zdroj: BBC, Foto: reuters.com, getty images, wfla.com