Komička Evelyn Kramerová sa prekonáva a prekvapuje každým dňom stále viac a viac. Vždy bolo viac než zrejmé, že táto bacuľka trpela kilami navyše, čo nebolo pre ňu vôbec jednoduché. Rozhodla sa však pre radikálnu zmenu, ktorá z nej urobila úplne inú ženu. Zdravšie stravovanie, zmena životného štýlu a v neposlednom rade zmena celej osobnosti. Neustále športuje, čo vystupuje ako veľmi protektívny faktor.

Obrovský šok a sklamanie markizáčky Evelyn: Na TOTO v živote ...

„Akože na málo čo som pyšná ale nožičky sú objektívne fajn. Egoboost na úvod! Od tenisu, cvičenie s trénerom, po pole dance stále niečo hrotím. Až tak že som včera prehrotila a zacvakol sa mi nerv a dnes sa neviem postaviť ani zohnúť ani nič len čo takto poležkám na nafučke. No ale pravda je taká, že hrotim pretože vždy som chcela mať veľký zadok a úzky driek…áno ciele majú byt splniteľné ale jak sa hovorí “dream big” a ja dreamujem o big zadku. Proste to sú také bežné sny ženy ktorá má postavu typu “jablko” a z diaľky závidí hruškám lebo pred 15 rokmi prišla J.Lo a zobrala nám vietor z plachiet,“ napísala k svojmu príspevku na sociálnej sieti Evelyn.

https://www.instagram.com/p/CC6bI7eByy4/?utm_source=ig_web_copy_link

V posledných dňoch pridáva táto skvelá komička na sociálne siete fotografie v plavkách, čím sa chce ukázať samotným fanúšikom. Zmena jej naozaj veľmi prospieva, čo je aj vidieť.

„Keďže mne pán božko nadelil vpredu a na zadok akosi pozabudol, drepujem o dušu spasenú a stále to okolo Kim.K. ani nešlo, začala som šmejdit internety a prišla som na to že existuje Emsculpt…stroj ktorý ti pricucnú na zadok a na bruško a robí ti to svaly (halo !? )… ja neviem ako to funguje veď v storke dám link a môžete si prečítať. Každopádne k strave a cvičeniu som pridala túto procedúru a som zvedavá aký bude výsledok! Držíme si palce… Ale aj ja mam právo na úzky driek a veľký zadok a nemienim sa toho vzdať,“  doplnila sympatická bacuľka, čím vyrazila dych nejednému človeku.

https://www.instagram.com/p/CCG-UznhquJ/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B_-UfwDhoEF/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: najky.sk|Foto: Instagram.com