Prvý marec sa stal dňom, keď Mišo Biely na sociálnych sieťach zverejnil svoju novú skladbu s názvom LOCO. Ide opäť o pohodovú skladbu s obrovskou energiou, presne takú, na akú sme u neho zvyknutí. Na songu mu sekunduje rapper Čis T a Duane Flames.

Polovica klipu na skladbu LOCO sa natáčala v Žiline, konkrétne v Enjoy Club a Mišo na natáčanie pozval všetkých fanúšikov. Klip je samozrejme plný štiplavých scénok, pekných dievčat a chytľavých rytmov.

https://www.instagram.com/p/B9NFyeMpSaE/?utm_source=ig_web_copy_link

Duane Flames do skadby priniesol prvok a hlas, aký sme v našich končinách už dlho nemali a myslíme, že je neskutočným oživením pesničky.

Skladba, pod ktorú sa produkčne podpísal Peter Pann, sa nachádza na novom albume, ktorý nesie názov Sám Sebou. Môžeš si na ňom vypočuť 16 skladieb za príjemnú cenu 11.99€. K vypočutiu sú už napríklad Blúdim a Uväznený, ktoré Mišo predstavil v decembri, resp. auguste minulého roka.

Ako sa uvádza na RUKA HORE, ide o druhý sólový album Miša Bieleho, ktorý spája v sebe prvky Rnb, soul a popu. Mišo Biely prináša po 8 rokoch to najosobnejšie, čo za tento čas zažil a priznáva, že zostáva – Sám Sebou.

Zdroj: rukahore.sk, instagram.com, youtube.com