Výborná speváčka Dara Rolins sa rozhodla šokovať svojich fanúšikov na sociálnych sieťach. Keďže býva často kritizovaná za fotky, ktoré sú upravené a nereálne, rozhodla sa zverejniť fotografiu bez make-upu. Dara patrí nepochybne k ženám, ktoré sa nemusia hanbiť ani za svoj prirodzený výzor.

V decembri oslávila svoje 48. narodeniny, čo by sme možno ani nepovedali. Dara sa rozhodla uverejniť fotografiu, ktorá vyvolala u mnohých fanúšikov búrlivé reakcie. V tom momente sa nehanbila ani za svoje vrásky, ktoré sú prirodzenou súčasťou života každého človeka. Týmto gestom ukázala svojim rovesníčkam, že ženy sú aj prirodzene krásne.

https://www.instagram.com/p/CDRKdjmlznu/?utm_source=ig_web_copy_link

„Viem, že mi občas pod fotky z časopisov píšete, že to s tou retušou preháňam. Retušou prebehne každá titulka, nielen tá moja. Je to pravidlo, ustálený zvyk, spoločenský úzus v mediálnom svete, či sa to komu páči alebo nie,“ napísala Dara na sociálnej sieti.

Dara Rolins

Dara si nepochybne uvedomuje, že aj ona má radu svojich nedokonalostí.

„Viem a chápem, občas si aj ja prídem priveľmi dokonalá. Myslím na niektorých fotkách. A ani omylom nie som. Dôverne poznám všetky svoje prednosti aj chyby. O správnom uhle, kúzle svetla a okamihu ani nehovorím.

Od toho máte možnosť vidieť nás na našich Instagramom a v instastorkách takto „normálnych“, domácich, v pohybe a s chybami, vráskami, jednoducho všetkým prirodzene ľudským. Ani mňa nebaví dívať sa na preretušované, prefiltrované krásky, ktoré potom s realitou nemajú nič spoločné,“ dodala úprimne.

Dara Rolins

Zdroj: diva.sk|Foto: Instagram.com