Sympatická Dara Rolins ukázala svoju pravú tvár! Vrásky neskryje, no make-up jej rozhodne nechýba! Vyzerá úžasne!

Výborná speváčka Dara Rolins sa rozhodla šokovať svojich fanúšikov na sociálnych sieťach. Keďže býva často kritizovaná za fotky, ktoré sú upravené a nereálne, rozhodla sa zverejniť fotografiu bez make-upu. Dara patrí nepochybne k ženám, ktoré sa nemusia hanbiť ani za svoj prirodzený výzor.

V decembri oslávila svoje 48. narodeniny, čo by sme možno ani nepovedali. Dara sa rozhodla uverejniť fotografiu, ktorá vyvolala u mnohých fanúšikov búrlivé reakcie. V tom momente sa nehanbila ani za svoje vrásky, ktoré sú prirodzenou súčasťou života každého človeka. Týmto gestom ukázala svojim rovesníčkam, že ženy sú aj prirodzene krásne.

„Viem, že mi občas pod fotky z časopisov píšete, že to s tou retušou preháňam. Retušou prebehne každá titulka, nielen tá moja. Je to pravidlo, ustálený zvyk, spoločenský úzus v mediálnom svete, či sa to komu páči alebo nie,” napísala Dara na sociálnej sieti.

Dara Rolins

Dara si nepochybne uvedomuje, že aj ona má radu svojich nedokonalostí.

„Viem a chápem, občas si aj ja prídem priveľmi dokonalá. Myslím na niektorých fotkách. A ani omylom nie som. Dôverne poznám všetky svoje prednosti aj chyby. O správnom uhle, kúzle svetla a okamihu ani nehovorím.

Od toho máte možnosť vidieť nás na našich Instagramom a v instastorkách takto „normálnych“, domácich, v pohybe a s chybami, vráskami, jednoducho všetkým prirodzene ľudským. Ani mňa nebaví dívať sa na preretušované, prefiltrované krásky, ktoré potom s realitou nemajú nič spoločné,“ dodala úprimne.

Dara Rolins

Zdroj: diva.sk|Foto: Instagram.com

Čítajte ďalej

JOIN THE DISCUSSION