Konečne sme sa dočkali. Mladá, talentovaná, ambiciózna Aless po poslednej novinke s názvom Démon dnes prichádza s ďalšou skladbou. Navyše pridala aj bonus!

https://www.facebook.com/Aless.Capparelli/posts/1216892621757103:0

 

Aless dnes spustila predpredaj jej v poradí druhého albumu, ktorý nesie meno 18. Niektoré skladby z nového albumu sú vonku dlhšiu dobu, no dnes rapperka a speváčka zverejnila skladbu s názvom REŠPEKTUJEM. Spolupracovala na nej s Delikom a spolu im to hrá skvele. Asi nikoho nenahnevám, keď poviem, že skladba ja veľká pohodovka. Kvalitný beat, ktorý dodal Grimaso a kvalitný klip od DoubleJ sú doplnené kvalitnými slohami stále zlepšujúcej a progresívnejšej Aless a Delika. Ešte raz PALEC HORE za túto spoluprácu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Nemenej zaujímavou správou je spustenie predpredaja na spomínaný album. Obsahuje 15 skladieb a nájdeme na ňom široký výber producentov a na featoch také mená ako Majself, Separ a spomínaný Delik. Neodmysliteľnou súčasťou je samozrejme aj merch. Hneď ma zaujala samotná nízka cena za CD a tak isto aj priaznivé ceny ostatných kúskov z ponuky Aless. Tak neváhaj, pozri si čo je v ponuke, kde inde ako na RUKAHORE.SK a počúvaj skladbu, objednávaj album, podpor slovenskú hudbu a interpretku!!!

Tracklist k albumu:

1. Intro

2. Obetujem

3. Démon

4. Blackpace

5. Rešpektujem ft. Delik

6. Čas párty (Showtime)

7. Skúšajú ma ft. Majself

8. Gangstri

9. Za cenu fejmu ft. Separ

10. Odchádzam z hoodu

11. Kontroverzná

12. To čo znamenáš

13. Dáma

14. Správne slová

15. Tieň

Zdroj: youtube.com, rukahore.sk