Každého z nás v živote postretli rôzne situácie. Na jednej strane situácie, ktoré v človeku vyvolávajú pocity šťastia, radosti a smiechu, kým na druhej strane stoja ľudia, ktorí prežívajú plač a smútok. Emócie, ktorými si prešiel každý.

V súčasnosti pribúda stále viac a viac potratov, s čím sa ženy vyrovnávajú len veľmi ťažko. Je vhodné pokúsiť sa o dieťa po potrate? Otázka, na ktorú zastáva každá žena iný postoj.

Smiech, opora a skutočné priateľstvo! Atribúty, ktorými možno opísať moju najlepšiu kamarátku. Vždy bola veselá, usmiata, plná života a s veľkou dávkou humoru. Všetko sa zmenilo v deň, kedy jej život zaplavil smútok. Obyčajná gynekologická prehliadka sa zmenila na hotové peklo v momente, keď jej lekári oznámili, že nepočujú tlkot srdiečka jej bábätka. Okamih, v ktorom sa jej zrútil celý svet. Bolesť, ktorá ju sprevádzala bola neopísateľná.

Všetko sa zmenilo v momente, keď jej lekári po roku oznámili radostnú správu. Po narodení dcérky Sandry sa jej život začal uberať správnym smerom. Preto vyzývam všetky ženy, ktoré si prešli podobnou situáciou, aby sa nebránili dieťatku. Nezabúdajme, že deti sú darom, pre ktorý sa žiť oplatí.

Portreti djece |

Zdroj: dennikn.sk|Foto: pixabay.sk , portreti.hr