Ako sa vraví, stará láska nehrdzavie. Od tej doby, ako sa Brad Pitt rozviedol s Angelinou Jolie, ubehli už tri roky. Každý fanúšik začal uvažovať nad tým, kedy si tento sympatický fešák nájde novú lásku. Posledné mesiace sa šíria klebety o tom, že medzi Bradom a jeho bývalou manželkou Jennifer Aniston znova vzplynula láska. A vyzerá to tak, že nakoniec to klebety ani neboli. 🙂

Jennifer a Brad tvorili dokonalý párik v minulosti a nejeden fanúšik ich obdivoval. V roku 2005 sa však rozišli, dôvodom bola Angelina Jolie. Tým obaja ublížili krásnej blondínke.

Podobný scenár sa zopakoval o 11 rokov neskôr, kedy sa rozpadlo slávne duo Brangelina. Angelina to dnes veru nemá ľahké, nakoľko sa jej bývalý manžel opäť dáva dokopy s jej sokyňou.

Po stroskotaných manželstvách sú však herci schopní zabudnúť na všetky chyby a začať odznova. Blízky kamarát Pitta povedal, že sa Brad konečne s Jennifer porozprával a po pätnástich rokoch sa jej za všetko ospravedlnil.

,,To, že som opustil Jennifer kvôli Angeline, bola jedna z najväčších chýb v mojom živote.“

Angelina Jolie návrat bývalého manžela k jeho starej láske nesie naozaj ťažko, pretože rapídne schudla, čo má za následok vážne zdravotné problémy.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: tumblr.com