Každá z nás sa snaží urobiť na chlapca, o ktorého má záujem, len ten najlepší dojem. Snažíme sa byť vtipné, pôsobiť humorne a múdro. Avšak! Môže sa stať, že nastanú situácie, kedy povieme niečo, čo by sme si mali radšej nechať pre seba. Pri akých témach či frázach by sme mali zostať radšej ticho?

  1. Plánovanie budúcnosti hneď na prvom rande? Vyvarujte sa tomu, pretože to nie je správne. Rozhovory o deťoch a pomenovanie dieťaťa jeho menom! Na prvom stretnutí je to naozaj nevhodné. Môžete tým muža skôr vystrašiť, ako si ho udržať.
  2. Ak ti chlapec pochváli tvoj outfit a líčenie, je to naozaj od neho milé gesto. Avšak, neprezraď toho o sebe príliš veľa, aby si ho neunudila k smrti. Zaujímaj sa aj o neho, pýtaj sa ho na jeho život, aby bolo zrejmé, že máš záujem ho spoznať.
  3. Jednou z najčastejších chýb, ktoré ženy robia? Rozhovor o svojom bývalom! To je to posledné, čo má záujem počúvať chlapec, ktorý má o teba záujem. Tomuto sa vyvarujte, pretože z vášho nového vzťahu nebude nič.
  4. Predstavím ťa svojim rodičom! Fráza, ktorú by sme si mali odpustiť na prvom stretnutí. Nezabúdajme, že menej je niekedy viac.
  5. Máš aj iné frajerky okrem mňa? Toto nie! Takúto otázku mužovi nepokladajte! Nie je to správny smer do budúceho vzťahu.
Milovať Súvislosti Vzťah - Fotografia zdarma na Pixabay

Today Horoscopes August 4, 2019: Love, Money, Wellness ...

Zdroj: elitedate.sk|Foto: pixabay.com, medium.com