Plač na vysokej škole je vcelku pochopiteľný. Stačí, ak sa nám nepodarí skúška či dôležitý test a ľútosť a prvé slzy sú právom na mieste. Ja však nemám na mysli slzy smútku, ale slzy dojatia. Keby som to nezažila na vlastnej koži, nikdy tomu neuverím.

Hodinu, ktorú som absolvovala tento týždeň ma docela položila práve dnes. Keďže dnešok bol dňom, kedy sme túto hodinu malými krôčikmi ukončovali, stalo sa toho naozaj mnoho. Deň plný emócií, zážitkov a pravých priateľstiev. Za pomoci tohto predmetu sme sa naučili vnímať kolektív tak, ako ešte nikdy predtým. Práve tento výcvik nám umožnil vysloviť aj tie najhlbšie zážitky a situácie z nášho vlastného sveta.

Inteligencia Artificial: aplicación en robótica – Grupo IOE

Predstavil nám úmrtie blízkeho človeka, sklamanie od svojich najbližších či neveru od milovaného človeka. Všetci sme sa naučili empaticky sa vcítiť do ťažkej životnej situácie toho druhého. Priamo sme vyslovili na každého svoj subjektívny názor a nechýbali ani slzy dojatia, ktoré v nás slová iných vyvolali. Mať skutočných priateľov je naozaj nevyhnutné. Preto sa im nevzďaľujte! Nikdy neviete, kedy ich budete potrebovať.

Plač, zlzy a vitamín C | www.nasadoktorka.sk

Zdroj: ČoJee.sk| Foto: nasadoktorka.sk