Dara Rolins pustila fanúšikov do svojho súkromia. V novom klipe ukázala svoj život mamy, sestry, kamošky, umelkyne aj obyčajnej žienky domácej. Stane sa táto pieseň letným hitom?

Slovenská popová hviezda posiela do týchto neľahkých dní poriadnu dávku energie. Jej novinka s názvom Celý svet je náš má podľa nej po vypočutí vyčarovať úsmev na tvári! 🙂

Pieseň vznikla počas karantény a pandémiu využila na to, aby natočila aj videoklip, a to rovno v Prahe. Niektoré zábery pri tom pochádzajú aj z domu samotnej speváčky. Máme možnosť vidieť, ako trávi čas v kuchyni alebo na záhrade so svojou dcérou a psom. Dara si text na rozdiel od mnohých iných popových speváčok písala sama.

,,Chcela som vás „vtiahnuť“ do môjho bežného prostredia, do života Dary, mamy, sestry, kamošky, umelca aj obyčajnej žienky domáce. Spolu s Danielom Hádlom a Adamom Pavelkom sme od začiatku chceli „vyrobiť“ good vibes only. Aby ste sa po vypočutí/zhliadnutí usmievali. Tento klip mi bude už navždy pripomínať celé to obdobie, kedy sa „prestal točiť svet“. To divné, ale aj to dobré, čo táto doba priniesla,“ prezradila Dara.

Čo hovoríte na túto novinku?

Zdroj: funradio.sk | Video: YouTube