Prvý pokus o smrť svojej manželky sa mu nepodaril! Vretenica, ktorú vypustil v jej izbe sa jej mala stať osudným dňom. To sa mu však nepodarilo, ale nevzdával sa. Polícia uviedla, že podozrivý muž bol v kontakte s ľuďmi, ktorí sa špecializovali na oblasť hadov. Čoskoro získal jedovatú vretenicu. Po jej uhryznutí previezli jeho manželku do nemocnice, kde strávila dva mesiace.

Kyykäärme | Opettajalle | Oppiminen | yle.fi

Po prepustení z nemocnice sa žena liečila v dome svojich rodičov. V jeden večer prišiel do jej izby podozrivý manžel a hodil do postele svojej manželky kobru, ktorá je veľmi jedovatá. Po uštipnutí hadom Suradž zostal v izbe manželky akoby sa nič nestalo. Ráno svoju dcéru našla jej matka bez známok života. Ihneď zavolala záchranárov, ktorí žiaľ skonštatovali už len smrť jej dcéry.

Kobra okuliarnatá – Wikipédia

Rodičia nebohej dcéry začali podozrievať svojho zaťa, ktorý sa už dlhšie zaujímal o majetok zosnulej manželky. Majetok, ktorý mu mal pripadnúť po smrti manželky bol naozaj honosný. 100 zlatých mincí a nové luxusné auto. Indické médiá vravia, že Suradž sa chcel rozviesť a znova sa oženiť aj s bohatstvom, ktoré mal zdediť.

Zlaté mince Stock Fotka zdarma - Public Domain Pictures

„Súradž sa obával, že po rozvode s Uthrou by musel vrátiť celé veno. Vtedy sa rozhodol, že ju zavraždí.”

Tak zneli slová indickej polície, ktorá muža už zadržala a hrozí mu nemalý trest.

Zdroj: cas.sk|Foto: publicdomainpictures.net, wikipedia.org