Pripravte sa na zombie drámu, ktorá pokračuje v popularite Squid Game!

Dobrá správa, fanúšikovia Netflixu! Streamovacia platforma má pre nás úplne novú kórejskú hororovú sériu a diváci na celom svete ju zbožňujú! Podľa posledných štatistík od Netflixu je seriál All Of Us Are Dead najpozeranejším seriálom na slovenskom Netflixe za posledný týždeň!

All Of Us Are Dead vyšiel v piatok 28. januára a vyzerá to tak, že sa rýchlo dostáva na rebríček najpopulárnejších seriálov vo viac ako 25 krajinách.

Seriál má 12 epizód. Príbeh sa odohráva na strednej škole, ktorá sa stáva miestom, kde vznikne zombie vírus. Študenti ostávajú uväznení v škole medzi stovkami zombíkov a snažia sa prebojovať von a zavolať pomoc. Nevedia však, že vírus sa už rozšíril po celom meste.

Pozrite si trailer:

Popularita All Of Us Are Dead však nie je žiadnym prekvapením. Relácia je založená na webtoone Now At Our School, ktorý vychádzal v rokoch 2009 až 2011. Pôvodný seriál sa ukázal byť hitom v mnohých krajinách vrátane Južnej Kórey, Indonézie a Thajska.

Seriál režíruje režisér Lee Jae Gyu, známy svojou predchádzajúcou prácou na filmoch „Damo“, „Beethoven Virus“ a filme „Intimate Strangers“.

Hlavné obsadenie zahŕňa Park Ji Hoo, Yoon Chang Young, Cho Yi Hyun a Park Solomon.

Treba podotknúť, že seriál ostal verný pôvodnému webtoonu, ktorý mu  slúžil ako inšpirácia.

Seriál dostal vekovú reštrikciu 18+ zo siedmich rôznych dôvodov, čo je o jeden až dva viac ako u Squid Game alebo Hellbound.

Seriál je tiež pozoruhodný pre svojich relatívne neznámych členov hereckého obsadenia. Nanešťastie sa ukázalo, že je jeden z hercov, Yoon Chan Young, je obvinený zo šikanovania a mizogýnie. To sa považuje za obrovský prešľap v jeho kariére. Väčšina hercov, o ktorých sa to tvrdí, sa tak skoro nepozviechajú.

Dočkáme sa aj druhej série?

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: ČoJee!?, Netflix | Foto: instagram/allofusaredeakr