Presne pred rokom, dňa 6. mája 2019, obletela svet radostná správa, na ktorú všetci čakali! V tento deň do kráľovskej rodiny pribudlo bábätko, chlapček menom Archie Harrison Mountbatten-Windsor, syn britského princa Harryho a jeho manželky Meghan.

Už je to viac ako mesiac, čo sa Meghan a Harry vzdali svojich kráľovských pozícií, vymožeností, ale aj povinností. Dvojica sa taktiež nedávno spolu so synom presťahovala do Los Angeles. Za svoj domov si teda namiesto Spojeného kráľovstva vybrali rodnú zem Meghan, a to Severnú Ameriku.

Manželský pár je teraz so svojím synčekom Archiem v Kalifornii, kde Meghan vyrastala a kde žije aj jej matka, Doria Ragland.

Samotná kráľovná Alžbeta II. priznala, že jej nesmierne chýba nielen vnuk, ale aj malé pravnúča, pretože toho nevidela už vyše pol roka! Avšak realita je krutá! Z malého Archieho sa bude tešiť iba Meghanina matka. Tá sa má údajne nasťahovať k nim domov.

,,Robili si žarty, že budú mať novú pestúnku, ale realita je v skutočnosti taká, že Meghan verí iba málokomu a Doria je šampión. Harry sa s ňou zblížil, a verte či nie, Harry myšlienku žiť so svokrou ochotne prijal,“ píše portál The Sun.

Na Archieho nezabudli ani ostatní členovia rodiny:

„Archiemu želáme šťastné prvé narodeniny,“ píšu malému oslávencovi na Instagrame vojvodkyňa Kate a princ William.

„Všetko najlepšie želáme Archiemu, ktorý dnes oslavuje jeden rok,“ píše aj princ Charles s manželkou, vojvodkyňou Camillou.

Zdroj: pravda.sk | Foto: Instagram.com & tumblr.com