Koronavírus spôsobil v pracovnej sfére ľudí veľké problémy. Zdravie je to najdôležitejšie. Nesmieme však zabúdať ani na prácu a zárobky ľudí. Koronavírus narušil plány učiteľom, podnikateľom, obchodníkom… Umelci a speváci tiež nie sú výnimkou.

Mladá 32-ročná speváčka vníma situáciu naozaj obdivuhodným spôsobom. Pozitívny prístup! To je to, čo vyzdvihuje Kristína. Strach a budúcnosť nerieši. Užíva si každý jeden deň a spestruje si ho úžasným programom. Kristína zastáva jednoznačný postoj! Preferuje názor, že človek, ktorý zastáva k celej situácii pozitívny prístup neznamená, že situáciu uľahčuje. „Mali by sme sa vrátiť do normálneho života.” Slová, ktorými sa vyjadrila Kristína.

Kristína Peláková

Hoci je Kristína veľmi láskavá, ohľaduplná a vždy vysmiata, vyjadruje aj svoju nespokojnosť. Zrušenie všetkých koncertov a vystúpení! To je to, čo ju naozaj trápi.

Spev je pre Kristínu naozaj veľmi dôležitou súčasťou jej života. Okrem spevu má však aj inú záľubu. Prezradila, že väčšinu času v momentálnej situácii trávi aj v záhrade. Rozkvitnutá magnólia, levanduľa a hortenzia! Je to neuveriteľný pohľad.

Kristína Peláková

Speváčka priznala, že čas strávený v prírode ju inšpiruje k tvorbe nových piesní, čo je veľmi pozitívny faktor.

Verí v to, že už čoskoro bude môcť ľuďom spríjemňovať dni spevom.

Kristína Peláková

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: archív K.P.