Anglický spevák Ed Sheeran sa v januári 2019 oženil so svojou spolužiačkou zo strednej školy, Cherry Seaborn, rok po zásnubách. Bola to malá svadba, na ktorej sa zúčastnilo len 40 hostí. V tajnosti sa im darilo tento fakt držať celé tri mesiace. Teraz sa ich vzťah posunul na vyšší level.

Ryšavý sympaťák sa s fanúšikmi podelil o radostnú novinu zo súkromia svojho života. Je z neho otec! Dňa 1.9.2020 jeho manželka Cherry priviedla na svet dievčatko.

,,Čaute, rýchla správa od mňa, keďže mám nejaké osobné novinky a chcel som sa o ne s vami podeliť. Minulý týždeň s pomocou skvelého tímu pôrodníkov Cherry priviedla na svet našu nádhernú a zdravú dcérku. Sme do nej úplne zamilovaní. Mama aj bábätko sa majú skvele a momentálne sme v siedmom nebi. Verím, že v tomto čase budete tiež rešpektovať naše súkromie. Posielam vám veľa lásky a uvidíme sa, keď na to bude ten správny čas,“ napísal na Instagram.

Obľúbený spevák prezradil aj meno svojej dcérky, ktoré znie pomerne exoticky. Lyra Antarctica Seaborn Sheeran. Žeby mal ich prvý potomok predurčenú budúcnosť? Istý fanúšik zavtipkoval tým, že z nej bude hudobníčka po otcovi a bude hrať na lýre, a to rovno na Antarktíde! Ktovie, prečo sa rodičia rozhodli práve pre takéto meno. Každopádne, pripájame sa ku všetkým gratuláciám a srdečne blahoželáme!

https://www.instagram.com/p/CEliNEOBw3O/?utm_source=ig_embed

Zdroj: pravda.sk & pluska.sk | Foto: Instagram.com