Každá žena počas tehotenstva zažíva rôzne atypické nálady, stresy a mnoho ďalších prejavov. Hormóny si jednoducho plnia svoju úlohu. Súčasná situácia vo svete ani tehotnej Katy Perry nepomáha pri tehotenstve. Karanténu táto celosvetová známa speváčka prežíva veľmi emotívne o to viac, že je v požehnanom stave.

Katy Perry | Katy Perry | Eva Rinaldi | Flickr

Katy Perry a Orlando Bloom sa tešia na svojho prvého potomka. Katy sa priznala, že prežíva rôzne dni. Niekedy veselé a niekedy naozaj smutné, kedy ju dokáže dojať a rozplakať naozaj všeličo. Jednoznačne sú príčinou tehotenské hormóny, ktoré si plnia svoju úlohu najlepšie ako vedia. „ Je bábätko v poriadku?” Speváčka odpovedala naozaj s dávkou humoru. „Ukazuje mi prostredník, jednoznačne sa hmýri a teší sa na svet.” Takto znela odpoveď budúcej mamičky. Hoci toto obdobie vôbec nie je jednoduché, Katy priznáva, že karanténa vo veľkej miere utužila jej rodinné vzťahy.

Orlando Bloom, Katy Perry

Orlando Bloom! Herec, ktorého si budeme navždy pamätať z filmu Piráti z Karibiku. Už v roku 2016 sa niesli novinky o prípadnom vzťahu medzi týmito dvoma známymi osobnosťami. V tom čase mali obaja svoje vlastné problémy a starosti. Kým Orlando sa do založenia novej rodiny príliš neponáhľal, Katy mala iné predstavy. 2019! Rok, ktorý začal uberať na intenzite! Zasnúbenie sa! A dnes už čakajú svoje prvé dieťa, na ktoré sa obaja veľmi tešia. Dievčatko skrášli a zmení ich pohľad na svet. Pearl Ann! Meno, ktoré niesla babička Katy Perry, ktorá už nie je žiaľ medzi nami. Pripomenú si ju tým, že pomenujú po nej svoju malú dcéru.

Katy Perry | Bonnie McKee Pedia Wiki | Fandom

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: etonline.com, flickr.com