Marshall Bruce Mathers III, ako znie občianske meno amerického rapera Eminema, zažil uplynulý mesiac veľmi nepríjemnú situáciu. Do jeho domu sa vkradol zlodej a ochranka o tom ani nevedela!

Najbohatší raper na svete si platí istú firmu, skupinu bezpečnostnej služby, ktorej úlohou je strážiť jeho dom vo dne v noci. Evidentne žiadne peniaze nedonútia ochranku robiť si svoju prácu na sto percent, pretože v tejto oblasti zlyhali už druhýkrát!

Dom stojí v luxusnej štvrti obohnanej vysokým plotom. Nezvaný hosť sem zavítal už po druhý raz. Podarilo sa mu dostať až do obývačky. Do vnútra prenikol s pomocou kameňa, ktorým rozbil okno v kuchyni. To však spustilo alarm.

Eminema to zobudilo a rovnako sa „zobudili“ aj strážnici. No kým prišli na miesto činu, raper už stál zlodejovi tvárou v tvár. Napokon privolaná ochranka svoju prácu dokončila a zlodeja odovzdali policajtom.

Nešlo však doslova o zlodeja. Skôr ide o šialeného fanúšika, ktorému sa podarilo dostať sa do raperovho domu aj minulý rok. Vraj nemal v pláne nič ukradnúť, len chcel byť s idolom chvíľku osamote.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: gettyimages.com