Ďalšia kráska, ktorá patrí medzi najžiadanejšie modelky Victoria’s Secret, je tehotná. Po Gigi Hadid oznámila skvelú novinku aj jej kolegyňa, Romee Strijd.

Modelka má dôvod na radosť! Na Instagrame sa pochválila novinkou, že sa konečne stane mamou. No fotografii jasne vidieť jej rastúce bruško. Nikto ale netušil, čím si táto kráska musela prejsť!

https://www.instagram.com/p/B1twoOAghvJ/

Veľké obavy!

Sympatická blondínka priznala, aké problémy jej priniesol život. V prvom rade sa veľmi bála, že zostane bez detí. Cesta k dieťatku nebola pre slávnu Holanďanku ľahká. Prezradila, že sedem rokov nemala menštruáciu a pred dvoma rokmi jej lekári diagnostikovali PCO-syndróm, ktorý je jedným z príčin neplodnosti.

,,Bola som celkom zničená, pretože mojím najväčším snom je stať sa mamou a založiť si rodinu s Laurensom.“

Jej život bol plný stresu a práve ten jej spôsobil toto ochorenie. Neustále cestovala, každý deň trénovala a cvičila. Jej jedálniček obsahoval iba zdravé jedlá, ovocie a zeleninu. Potom sa rozhodla zmeniť svoj životný štýl.

,,Moja životospráva a neustále presúvanie sa medzi krajinami pre prácu mi spôsobili toto ochorenie. Hoci som sa necítila zle, moje telo bojovalo už dlhé roky. Vtedy som si uvedomila, že nemôžem každý deň trénovať a nemôžem držať neustále diéty. Až po tomto uvedomení som zmenila svoj životný štýl a vrátila som sa do Holandska, aby som strávila viac času s mojou rodinou. Myslím si, že na svoje telo som vyvíjala príliš veľký tlak.“

A stal sa zázrak! V novembri sa jej konečne vrátila menštruácia a spolu s ňou aj schopnosť byť znova plodná!

https://www.instagram.com/p/B0oRc5VF9aa/

Čaká bábätko!

Teraz sa na ňu šťastie doslova usmialo! Na nižšie uvedenej fotografii pózuje s manželom, Laurensom van Leeuwenom, s ktorým sa zosobášila v roku 2018. Dvojica je však spolu už neuveriteľných desať rokov! Onedlho sa môžu tešiť z ich prvého potomka.

Srdečne blahoželáme!

https://www.instagram.com/p/CAvVHSIsRmT/

Zdroj: pravda.sk | Foto: Instagram.com