Netflix pravidelne ponúka nové seriály a filmy, ktoré stoja za pozretie. Tohtoročný francúzsky seriál Lupin, ktorý je plný záhad, napätia a drámy, si prekvapivo získal množstvo divákov a rekordy láme až do dnešného dňa. Pokiaľ máte radi neobyčajné dobrodružstvá a detektívky, Lupin je pre vás ako stvorený.

Ak chcete stráviť tieto upršané dni kvalitne, pozrite si kvalitné seriály alebo filmy. Určite nespravíte chybu, ak sa rozhodnete pre seriál Lupin. Som si istá, že sympatický herec Omar Sy, známy predovšetkým z filmov Nedotknuteľní alebo Aj dvaja sú rodina, prilákal väčšinu divákov a vďaka jeho hereckému talentu sa Lupin dostal aj do TOP 10 na Netflixe. Momentálne je u nás tretím najsledovanejším seriálom. Za pomerne krátky čas sa vyšplhal na vysokú úroveň, podobne ako seriál Bridgerton či The Queen’s Gambit.

arsene lupin

Seriál Lupin je inšpirovaný knižnou sériou od spisovateľa Maurice Leblanca, ktorý písal detektívne poviedky a romány o zlodejovi menom Arsène Lupin. Herec Omar Sy stvárňuje hlavnú postavu Assana Diopa, ktorý má zakaždým veľmi dobre premyslený plán a vždy je o krok vpred. Jeho jediným cieľom je očistiť meno svojho otca, a to za každú cenu.

Lupin má dve série, každá z nich má päť epizód. Už len úvodná časť vás donúti pozrieť ďalšie a ďalšie epizódy. Kým prvá séria vyšla v januári, druhá sa na obrazovky dostala len nedávno. Tento seriál som doslova zhltla na jedno pozretie a zaradil sa medzi moje najobľúbenejšie.

assane diop

Ako isto viete, niektoré seriálové novinky majú príťažlivý a dobre spracovaný trailer, ale potom samotný seriál sklame fanúšikov, pretože čakali od toho oveľa viac. Lupin do tejto kategórie rozhodne nepatrí. Má nielenže neskutočne napínavý trailer, ale o to lepší dej a strhujúci príbeh. Pri určitých scénach zabudnete dýchať. Vrelo odporúčam!

Tak čo, ste pripravení na poriadne dobrodružstvo?

Zdroj: ČoJee!? | Foto: rewind.sk | Video: YouTube