Už viac ako mesiac sa Gáboríkovci tešia z malej dcérky Belly, ktorej venujú všetku svoju pozornosť. Pred krátkym časom sa čerství rodičia rozhodli pre profesionálne fotenie. Pozrite sa, ako im to pristane.

Prelom 19. a 20.mája sa navždy zapíše do najdôležitejších dní života v tejto sympatickej rodinke. Svetlo sveta uzrela malá Bella, čím sa život rodinky slávneho hokejistu od základov zmenil.

,,Bella, vitaj na našom svete! Sme viac než šťastní, že ťa máme v našich životoch,” napísal šťastný otecko na sociálnej sieti.

https://www.instagram.com/p/CAagEK_JvHK/?utm_source=ig_web_copy_link

Nemožno uveriť, že už je to mesiac, čo malá Bella po prvýkrát otvorila svoje oči. Rodičia sa rozhodli, že by bolo vhodné spraviť si na toto šťastné obdobie aj nezabudnuteľnú spomienku. Rozhodli sa pre profesionálne fotenie a výsledok stojí naozaj za to. Už zo samotnej fotografie možno vyčítať, že rodinka prekvitá šťastím, harmóniou a radosťou.

,,Belline prvé fotenie pred pár týždňami. Išlo jej to skvele. Zvykni si na to, zlatíčko!” pochválil sa na sociálnej sieti šťastný otecko Marián.

Zdroj: slovakwoman.sk|Foto: Instagram.com