„Smrti sa neboj vtedy, keď si v nebezpečenstve, ale vtedy, ak si mimo nebezpečenstva.”

Obavy, nervozita, strach a úzkosť. Pocity, ktoré prežívajú ľudia v dnešnej situácii. Koronavírus vyvoláva v ľuďoch beznádej, avšak nemôžeme zabúdať na to, že nielen tento zákerný vírus je nebezpečný. Na svete sa deje množstvo smutných a nepríjemných situácii. Či už máme na mysli dopravné nehody, krádeže, požiare, zákerné onkologické ochorenia a mnoho ďalších.

Život si vzal hudobníka do nebeského sveta. Príčina smrti však nie je koronavírus.

Vintage Microphone Hd Wallpaper - Microphone On A Black Stage ...

Bolo krátko po polnoci, keď v budove na prvom poschodí začalo horieť. Hustý dym a neskôr aj plamene! To si všimli ľudia, ktorí šli okolo. Ani na sekundu neváhali a zavolali pomoc. Keď dorazili hasiči na miesto požiaru, bolo im oznámené, že budova je prázdna a nikto sa v nej nenachádza. Nie vždy je však tak, ako si myslíme.

Wildfire Photographer

Po príchode do miestnosti sa hasičom nastolil nie príjemný pohľad. V spomínanej miestnosti skúšala partia mladých hudobníkov. Jeden z nich však nejavil známky života. Hasiči ihneď privolali záchranárov, ktorým sa však už mladému hudobníkovi nepodarilo pomôcť. Vyhasol ďalší život mladého človeka vo veku 26 rokov, čo je naozaj veľkou tragédiou. Kto zavinil požiar je zatiaľ neznáme, avšak pracuje sa na odhalení pravdy.

Vo veku 93 rokov zomrel výškar Vladimír Žila, účastník ME 1946 ...

Zdroj: noviny.sk|Foto: nationalgeographic.com