Dnes je to už deviaty mesiac, čo nás navždy opustil legendárny Karel Gott s hlasom pravej hviezdy. Zákerná choroba mu vzala život. Mnoho ľudí ho milovalo aj obdivovalo. Nie je žiadnym prekvapením, že Karel svoju rodinu nadovšetko miloval. Dôležité miesto v jeho srdci a aj v živote zastávala jeho manželka Ivana. No nie len ona. Okrem Ivany miloval ešte jednu slečnu.

Zamilovanosť prišla postupne. Karel ma dlho dobýval, spomínala ...

Zlatá sučka Stelle! Pes, s ktorým mal Karel naozaj neopísateľný vzťah a bol s ním naozaj prepojený. Pred nedávnom vdova Ivana zverejnila na sociálnej sieti informáciu, že milovaná sučka Karla Gotta sa pobrala na večný svet za svojim pánom. Stelle robila radosť legendárnemu spevákovi celých deväť rokov. Napokon však aj ona podľahla vážnej chorobe.

Ivana Gottová sa po smrti manžela opäť raduje zo života: Vrátila ...

„Niektoré veci sú medzi nebom a zemou a len Boh vie, prečo si pred pár mesiacmi ochorela. Diagnóza znela – lymfóm. Dnes si nás opustila a všetky naše myšlienky sú s tebou. Najdrahšia Stellinka, ďakujeme ti za nádherných desať rokov, ktoré sme spoločne v láske a psej radosti mohli prežívať s tebou. Vieme s pozemskou istotou, že už zase ležíš pri nohách svojho milovaného pána. Stella, ostávaš v našich srdciach a pozdravuj tam hore,” napísala na sociálnej sieti dojemnými slovami Ivana.

https://www.instagram.com/p/CBdudt_A1jg/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com