Svetom sa v aktuálnej situácii šíria podporné hymny, prostredníctvom ktorých umelci povzbudzujú ľudí, aby tieto náročné dni vydržali. Medzi nich patrí aj slovenský spevák, Miro Jaroš.

Prostredníctvom novej skladby „Zvládneme to“ sa prihovára deťom a ich rodičom. V klipe sa objavili rôzne celebrity ako Kali s rodinou, Tina a Separ s deťmi, Peter Cmorik, Mark Dann, tanečník Miňo Kereš či deti herečky Kristíny Tormovej.

Ľudí však najviac zaujala prezidentka Slovenskej republiky, Zuzana Čaputová, ktorá sa taktiež objavila v klipe. Miro Jaroš sa inšpiroval jej nedávnym príhovorom v televízii, v ktorom sa vyjadrila o koronavíruse a odkázala občanom SR, že to spolu zvládneme. Jej slová boli podnetom na vytvorenie tejto pesničky. Spevák je prezidentke srdečne vďačný za spoluprácu! 🙂

,,Mojím prianím je, aby sme sa hlavne zabavili a povzbudili sa navzájom. Uvedomili si, ako veľmi sa potrebujeme. Myslím si, že je dôležité byť pravdivý a úprimný. Toto obdobie je náročné pre všetkých. Deťom chýbajú kamaráti, ihriská, niektorým rúška prekážajú. Verím, že nová pesnička tiež pomôže to ľahšie zvládnuť,“ odkazuje Miro Jaroš.

Čo hovoríte na túto novinku?

Zdroj: pravda.sk | Video: YouTube