Hoci mala talentovaná speváčka rozbehnutú kariéru na Slovensku, napokon sa rozhodla žiť v Londýne, kde si založila aj rodinu. Rodina je to, čo každého jedného z nás drží nad vodou. Výnimkou nie je ani speváčka Jana Kirschner, ktorá momentálne prežíva nie ľahké obdobie.

jana kirschner

Počas karantény do života známej speváčky zavítali problémy psychického rázu, ktoré nie sú vôbec jednoduché. Záchvaty paniky, nepokoj, úzkosť a mnoho ďalších sprievodných znakov, ktorým musí známa speváčka čeliť. V samotnom boji proti zákernému vírusu jej silu dodáva hlavne rodina a príroda.

,,Park je náš les. Tu odbúravam stres a sporadické záchvaty paniky, ktoré sa vrátili po deviatich rokoch, práve v čase lockdownu (obmedzenia pohybu). Je nás viac, a je dobré vedieť, že v tom nie ste sami,” priznala Jana Kirschner.

https://www.instagram.com/p/CB26iE4nXrL/?utm_source=ig_web_copy_link

Talentovaná speváčka sa netají tým, že vyzýva ľudí k tomu, aby sa nehanbili ukázať svoje pocity navonok. Je presvedčená, že ľudia by mali o svojich problémoch rozprávať a podeliť sa s ostatnými.

,,Rozprávajte o tom, čo vás trápi a nezabúdajte dýchať! Vaše telo vám všetko napovie. Niekedy stačí len načúvať,”  priznala Jana Kirschner, ktorá týmto tvrdením povzbudila nejedného človeka.

Osobný profil Jana Kirschner | Aktuality.sk

Zdroj: slovakwoman.sk|Foto: Instagram.com