Jasmina a Rytmus si od minulého týždňa užívajú krásnu dovolenku na Jadrane. Malý Sanel si tiež krásy Chorvátska užíva plnými dúškami. Zamilovaná dvojica sa netají tým, že zbožňuje luxus a prepych. Zverejnené fotografie však hovoria za všetko. Luxusný apartmán, drahé jedlo od výmyslu sveta a dovolenka ako sa patrí.

Rytmus Jasmina Alagič Vrbovská

Jasmina oslávila svoje 31. narodeniny v tejto krásnej destinácii, za čo je nesmierne vďačná. Instagram je zaplnený mnohými príspevkami, na ktorých je však niečo čudné. Jasmina zverejnila na sociálnej sieti fotografiu, na ktorej je odfotená naozaj v zaujímavom prostredí. Ošarpaná budova? To sa nám veru so slávnou Jasminou nespája.

„ja ti neviem, či nás to rbnb troška s tým samostatným domčekom s predzáhradkou neodžubalo,” napísala pod fotografiu na instagrame Jasmina.

https://www.instagram.com/p/CCA7SVFpn2D/?utm_source=ig_web_copy_link

Na tomto príspevku a komentári je však predsa len niečo čudné a nezvyčajné. Vynechanie písmenka známej služby, ktorá je známa poskytovaním ubytovania po celom svete? Či sa jedná o náhodu a či nie, naozaj je to prekvapujúce. Nech je však pravda kdekoľvek, nie je tajomstvom, že táto úspešná dvojica netrpí nedostatkom financií a život si užíva naozaj naplno.

Jasmina a Sanel v Chorvatsku

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com