Ľudská duša, súcit a láska nepoznajú hranice. Každý deň nás presviedča o pravdivosti tohto tvrdenia. 30 – ročný Jordan Kahana je toho živým dôkazom. Jeho príbeh snáď inšpiruje viacero ľudí k nie len k naplneniu ich snov.

Písal sa rok 2016, jeho posledný mesiac, teda december. Jordan Kahana práve prechádzal po diaľnici v púšti v Arizone, keď zrazu zbadal dve opustené šteniatka. Bežný človek, nezainteresovaný, by zrejme na ich osudom len mávol rukou a pokračoval ďalej v bezstarostnej jazde. Jordan je však človek s veľkým srdcom a pristavil sa pri nich. Zobral ich na ošetrenie k zverolekárovi, kde sa preliečili z dehydratácie a drobných štvornohých kamarátov sa nakoniec aj ujal. To, aký život im daroval, by zrejme nikdy nečakali a závidieť by im mohol nejeden človek. Jordan má totižto záľubu v cestovaní a od tejto chvíle svoj koníček zdieľaj s jeho malými kamarátmi. Stali sa nerozlučným tímom a spolu precestovali viac ako 30.000 kilometrov a navštívili 35 štátov.

Ako správny cestovateľ, Jordan tie najpamätnejšie okamihy zachytil a delí sa o ne prostredníctvom sociálnych sietí. Už teraz nám je jasné, prečo si ľudia veľmi obľúbili jeho dobrodružné družstvo. Presvedčte sa sami na obrázkoch nižšie 🙂

zdroj: instagram.com, boredpanda.com