Slovenská herečka Karin Haydu je nádherná žena, ktorá vždy dbala o svoj výzor. Napriek tomu, že roky sa pripisujú do knihy jej života, vyzerá stále výborne. Vychováva 16- ročnú dcéru Vanessu, ktorej sa snaží poskytnúť tú najlepšiu výchovu. Myslíte si, že táto úspešná herečka si svoju dcéru rozmaznáva? Ste na veľkom omyle.

https://www.instagram.com/p/CAsOUBmHHPS/?utm_source=ig_web_copy_link

Vanessa si musí dávať poriadny pozor, pretože aj za drobné prešľapy a chyby môže zaplatiť najcennejším pokladom, ktorý teenageri majú. Vlastným mobilom. Ako každá mladá žena, aj Vanessa si chcela dopriať krajší výzor a tak sa nalíčila aj napriek tomu, že dostala jasný zákaz od svojej mamy.

 „Keď som sa začala maľovať, to bolo niekedy v trinástich, som mala s mamou veľké problémy. Hovorila mi – ‚nemaľuj sa, lebo ti zoberiem telefón‘. A ja som sa just namaľovala rovno. Aj keď som sa musela hneď odmaľovať, aj tak mi to za to stálo,“ priznala dcéra úspešnej slovenskej herečky.

Dcéra Karin Haydu - Vanessa

Dnes Karin naplno súhlasí s rozhodnutím svojej dcéry, avšak pred pár rokmi bola výsostne proti jej líčeniu.

„Cestou v aute, ako si sadla, jej hovorím – ty máš namaľované oči?! A poďme odlíčiť!,“ spomína Karin. „Ja už som to nosila v kabelke. Cestou do školy sa odmaľovala,“ spomína na tvrdú ruku herečka.

Karin Haydu s dcérou

Karin nesúhlasila s tým, že by sa 13-ročné dievča malo maľovať a vyzývavo sa líčiť. Keď Vanessa neposlúchla, Karin bola nútená siahnuť na mobilný telefón svojej dcéry.

„Nemala som telefón aj pol roka, aj tak mi to za to stálo. Potom si mama zvykla, že mi v tom asi nijak nezabráni,“  priznáva dnes s dávkou humoru dcéra úspešnej herečky.

Hoci vzťah matky a dcéry nebol vôbec jednoduchý, dnes sú z nich spriaznené duše a majú k sebe veľmi blízko. Ich vzťah je založený na podpore, láske, opore a priateľstve.

Dcéra Karin Haydu predstavila mame frajera: Takto reagovala na ...

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com, archív V.A.