Utajiť tehotenstvo je naozaj veľmi ťažké, niekedy až nemožné. Úspešný moderátor sa čoskoro stane otcom. So svojou priateľkou túto radostnú novinku dokázali tajiť 8 mesiacov. O akom záhadnom mužovi je reč?

https://www.instagram.com/p/B6wJBHlnn8W/?utm_source=ig_web_copy_link

Martin Chynoranský určite nie je neznámy. Na televíznych obrazovkách nám robí radosť už pár rokov. Minulý rok spoznal svoju neznámu a po pár mesiacoch sa rozhodli zasnúbiť sa. Netrvalo dlho a bábätko bolo na ceste. Všetko sa udialo pomerne rýchlo a nečakane. Bábätko však plánovali a teraz sa obaja tešia na jeho príchod. Martinova priateľka Kristína má 33 rokov a tajnostkárstvo majú obaja spoločné.

https://www.instagram.com/p/CA3MxHYneoK/?utm_source=ig_web_copy_link

„Tie prvé tri mesiace to človek nehovorí zo zdravotných dôvodov, no potom ma začalo baviť pridávať aj na Instagram spoločné fotky tak, aby to nebolo vidno a vlastne až mesiac pred pôrodom sme s tým vyšli von,” prezradil 38-ročný sympatický moderátor.

V momente ako sa sympatická dvojica rozhodla podeliť sa s verejnosťou o túto radostnú správu, prezradili aj samotné pohlavie ich bábätka.

https://www.instagram.com/p/CA4YArdHfAJ/?utm_source=ig_web_copy_link

„Bude to chlapček a bude Maťko, ten Martin po tatovi, už sme boli aj na matrike spisovať k tomu všetky papiere, tak sa na neho veľmi tešíme,” povedal šťastný budúci otecko.

Úspešného a sympatického moderátora trápi už iba jediná vec. Bude dieťa nočným tvorom alebo príjme aj spánok? Martin vstáva každé ráno skoro do práce, preto sa obáva tohto zistenia. Neostáva mu nič iné, ako len čakať.

https://www.instagram.com/p/B3UKTOcopku/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com