A je to tu! Dlho očakávaný večer, na ktorý všetci netrpezlivo vyčkávame.

Dnes sa proti sebe postavia dva futbalové kluby, ktoré zabojujú o postup do ďalšieho kola ligy majstrov. Napínavosť televíznych fanúšikov naberá na intenzite, pri ktorej netrpezlivo vyčkávajú pri svojich televíznych obrazovkách.

PES 2021 | Lazio vs Bayern Munich - UEFA Champions League | PC Gameplay -  YouTube

Presadí sa v dnešnom dueli strelecká hviezda tímu Bayern München Robert Lewandowski? Zostane tento obľúbený hráč aj naďalej na priečke najlepších strelcov posledných rokov? Hoci za posledný čas sa jeho výkony v lige majstrov nenesú v tom najlepšom obraze a nenadväzuje na formu z minulého roka, nič nemusí byť stratené. Hoci v nemeckej Bundeslige vedie tabuľku strelcov, v lige majstrov sa mu to žiaľ nedarí.

Robert Lewandowski confirmed he held talks with Manchester United over  transfer to Old Trafford - Eurosport

Bez najmenších pochýb bude dnešný večer naozaj napínavý. Nenechajte si ujsť veľkolepý futbalový zápas dnes o 21:00 hodine. Na víťazstvo ktorého tímu by ste stavili Vy? My to v dnešnom zápase vidíme na jasnú remízu z dôvodu hráčskej absencie tímu Bayern München. O dva týždne si svoje sily zmerajú tieto dva kluby na domácej pôde Bayernu Münchcen, kde potvrdia svoju neporaziteľnosť.

Bundesliga | Lazio vs. Bayern Munich: UEFA Champions League probable  line-ups, match stats and LIVE blog!

Zdroj: ČoJee!?|Foto: bundesliga.com