V nedeľu uzrel svetlo sveta synček uznávanej tenistky Dominiky Cibulkovej. Súkromná klinika vo Viedni si odviedla svoju prácu naozaj profesionálne. Každá mamička sa vždy nevie dočkať pohodlia svojho domova. Dominika tiež nie je výnimkou. Táto žena prichádza však z luxusu do luxusu.

https://www.instagram.com/p/CBZtkeIHz_A/?utm_source=ig_web_copy_link

Netušila však, čo ju pri vstupe do domu čaká. Takéto prekvapenie rozhodne nečakala. Michal Navara, manžel a šťastný otec si zaumienil, že príchod čerstvej mamičky a svojho milovaného syna musí byť naozaj nezabudnuteľný. Jeho čin vraví úplne za všetko.

Dominika uvitanie doma

Ak chcel v stredu niekto kúpiť kvety modrej farby mal smolu. Žiadne by už nenašiel. Michal vykúpil všetky, čo sa dali. Množstvo modrých kvetov v bielych taškách s nápisom: Vitaj Jakub! Neopísateľné prekvapenie, ktoré naozaj nikto nečakal.

Dominika uvitanie doma (3)
Dominika uvitanie doma (6)

„Mám toho najlepšieho manžela, rodinu,” priznala dojatá tenistka.

Jakubko si spokojne užíval spánok v autosedačke prikrytý luxusnou dekou značky Hermes, ktorej cenové rozpätie sa pohybuje v sume 1500 eur. Jakubko ani netuší, do akej luxusnej rodiny zavítal. Prepych a luxus mu chýbať rozhodne nebudú.

Cibulkova Jakubko

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com