Prednedávnom sme ti priniesli rozhovor s mladým a talentovaným raperom, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Marks. Všetko o jeho živote, umeleckej tvorbe a projekte Kontrast sme už napísali.

Teraz však Marks vypustil skladbu s poradovým číslom 15 – Kým je čas, ktorej podtémou je vďačnosť. Ako sa sám vyjadril, ide o najosobnejšiu skladbu z albumu. Objavujú sa v nej autentické postavy z jeho života. Zaujímavé na celom projekte je, že sa tvoril takmer dva roky a ku každej skladbe, ktorá sa na albume objavila pridal Marko aj vizuál.

Zdroj: YouTube

Vydaním skladby Kým je čas zároveň ohlásil aj predaj CD/DVD edície Kontrast. Ako sa nechal počuť, hodinový film, ktorý sa skladá zo všetkých klipov a je doplnený aj zatiaľ nezverejnenými zábermi tvorí jeden súvislý príbeh. Predstavuje premenu človeka od horšieho k lepšiemu, od čiernej k bielej….

Ďalšou zaujímavou vecou je, že CD Kontrast sa predáva za ľubovoľnú cenu. Každý, kto má o neho záujem si zvolí ľubovoľnú sumu, za ktorú CD obdrží. Celý výťažok je venovaný tým, ktorí to potrebujú.

Limitovaná CD/DVD edícia je v predaji za 15 €. Podporiť môže každý. CD+DVD si môžete objednať priamo u Marksa prostredníctvom správy na jeho FB Marks /FUNPAGE/.

Projekt sa určite oplatí podporiť. Ja sa už teším na ďalší album od Marksa!?

 

Zdroj: Marks FB

 

Zdroj: Marks FB