Jeden z našich obľúbených interpretov Marks vydáva novú skladbu s názvom ŽIVOT JE ZÁZRAK ft. Lenka Laššová. Skladba sa venuje téme interrupcií, no nesie v sebe odkaz, ktorý viacerí ľudia prehliadajú!?

Jeho hudba nie je povrchná a ani žiaden egotrip. Marks, tak ako sme u neho zvyknutý, sa vo svojich skladbách dostáva do hĺbky. Neraz jeho slohy a bary pomáhajú, motivujú alebo aj poučujú. Tak ako je to aj v tomto prípade.

Marko „Marks“ Parničan túto skladbu vydal práve v období, keď táto téma rezonuje v politických kruhoch a často ich rozdeľuje na viacero táborov. Nebol to však zámer, pretože text k tejto skladbe vznikol pred rokom. Vyjadril sa k nemu samotný Marks a veci uviedol na správnu mieru.

https://www.instagram.com/p/CAdUpqcJopp/?utm_source=ig_web_copy_link

Obrazovú podobu skladby si zobralo na starosť Imagine Productions a odviedlo parádnu prácu. Môžme iba skonštatovať, že Marks zahral na citlivú strunu, no po zhliadnutí videa a vypočutí skladby to určite nie je kritika a ani pohoršenie. Je to skôr o posolstve, šírení osvety a dodaní odvahy.

Musíme dodať, že Marks avizuje vydanie nového albumu. Čerstvý otec a manžel kolegyne z hudobnej brandže DJ Sofi F nám prezradil, že album je takmer celý napísaný a termín jeho vydania bude zrejme už koncom tohoto roka. My sa teda tešíme a určite pristane aj v našej redakcii.