Máte na to stať sa Uprising Star? Obľúbený bratislavský festival spúšťa prvé kolo novej súťaže pre začínajúce kapely.

Stáli ste už niekedy pod pódiom na festivale, sledovali koncert a pýtali sa sami seba, prečo tam nie ste vy alebo vaša kapela? Ak máte pocit, že patríte hore do svetiel reflektorov, Uprising vám dáva šancu dokázať to. Po prvýkrát sa tento rok totiž otvára súťaž kapiel a jednotlivcov Uprising Stars, ktorá ponúka možnosť vystúpiť aj začínajúcim a mladým talentom.

Súťaž bude prebiehať v dvoch kolách počas apríla a mája 2018. Z prvého kola vyberie finalistov Uprising tím, v tom druhom prídu k slovu fanúšikovia, ktorí svojimi hlasmi rozhodnú, kto sa postaví v auguste na festivalové pódium. Do súťaže sa môžu zapojiť kapely hrajúce „Uprising pozitívne žánre“ a prihlasovanie je otvorené tak pre lokálne (rozumej slovenské a české), ako aj zahraničné kapely a jednotlivcov.

Víťazi lokálneho aj zahraničného kola Uprising Stars získajú honorované 60-minútové vystúpenie na 11. ročníku Uprisingu, ktorý sa uskutoční 24.-25. augusta v Bratislave. Tí posilnia lokálny line-up s menami ako Pokyman &  Lukie Fwd, Smola a Hrušky, Urban Robot či N3O. Presné podmienky aj spôsob prihlásenia nájdeš na oficiálnom webe Uprisingu. Organizátori sa už teraz tešia na všetky nové tváre, ktoré sa objavia v Uprising Stars. Šťastie praje odvážnym, držíme vám palce!

 

Viac info o súťaži TU