Nie je žiadnou novinkou, že známa moderátorka Aneta Parišková bojuje so zákernou chorobou. V čase, keď zverejnila na sociálnej sieti túto skutočnosť, zostali ľudia naozaj vo veľkom šoku a nemohli tomu uveriť. Aneta sa však s touto skutočnosťou snažila čo najskôr vyrovnať a bojuje naozaj ako levica zo všetkých síl. Ľudia ju obdivujú za jej prístup a povzbudzujú ju rôznymi komentármi.

Pred krátkym časom zverejnila na sociálnej sieti aj fotografiu so známou moderátorkou a veľmi dobrou kamarátkou.

Od pondelka ležím v NOÚ na 5. týždňovej chemoterapii. A dnes ma sem prišla navštíviť moja dlhoročná kamarátka Zlatica Puškárová. Poklebetili sme, zasmiali sme sa, dali si kávičku a koláčik. Hneď mám krajší deň,“ napísala na sociálnej sieti Aneta.

https://www.instagram.com/p/CDOp3PanP-U/?utm_source=ig_web_copy_link

Aneta Parišková stále všetkým dokazuje svoju neuveriteľnú silu a oddanosť životu. Riadi sa aj heslom, že vždy zostať pozitívne naladený je zmysel života. Rakovina je naozaj zákerná choroba a nie je ľahké sa s ňou vyrovnať, ale Aneta dokazuje pravý opak. Túto zákernú chorobu objavila vďaka svojmu otcovi, ktorý ju napriek podozreniu ihneď poslal do nemocnice.

https://www.instagram.com/p/CAZyW1HHqfN/?utm_source=ig_web_copy_link

„Navretá cieva na krku, niekoľkotýždňové strašné svrbenie celého tela, tlak na hrudi a v hlave, pocit škrtenia a únava. To všetko som pripisovala len extrémnemu stresu, ktorý nám priniesli tieto čudné koronačasy. Nemala som horúčky, ani žiadne hrčky, či zväčšené uzliny, ten môj lymfóm si rýchlo a zákerne narástol za hrudnou kosťou. Je ich veľa druhov. Ten moj sviniar sa volá B-NHL v. s. typu DLBCL – Primárny mediastinálny lymfóm. Dávajte na seba pozor a buďte zdraví.“

Neostáva nám nič iné ako Anete držať palce a veriť, že všetko sa navráti do starých dobrých koľají.

Najväčší fanúšikovia Pariškovej: Nespustili z nej oči | Nový Čas

Zdroj: babskeveci.sk|Foto: Instagram.com