Tvrdý boj o život, no napriek tomu sa nevzdáva! Aneta Parišková je opäť v nemocnici!

Nie je žiadnou novinkou, že známa moderátorka Aneta Parišková bojuje so zákernou chorobou. V čase, keď zverejnila na sociálnej sieti túto skutočnosť, zostali ľudia naozaj vo veľkom šoku a nemohli tomu uveriť. Aneta sa však s touto skutočnosťou snažila čo najskôr vyrovnať a bojuje naozaj ako levica zo všetkých síl. Ľudia ju obdivujú za jej prístup a povzbudzujú ju rôznymi komentármi.

Pred krátkym časom zverejnila na sociálnej sieti aj fotografiu so známou moderátorkou a veľmi dobrou kamarátkou.

Od pondelka ležím v NOÚ na 5. týždňovej chemoterapii. A dnes ma sem prišla navštíviť moja dlhoročná kamarátka Zlatica Puškárová. Poklebetili sme, zasmiali sme sa, dali si kávičku a koláčik. Hneď mám krajší deň,“ napísala na sociálnej sieti Aneta.

Aneta Parišková stále všetkým dokazuje svoju neuveriteľnú silu a oddanosť životu. Riadi sa aj heslom, že vždy zostať pozitívne naladený je zmysel života. Rakovina je naozaj zákerná choroba a nie je ľahké sa s ňou vyrovnať, ale Aneta dokazuje pravý opak. Túto zákernú chorobu objavila vďaka svojmu otcovi, ktorý ju napriek podozreniu ihneď poslal do nemocnice.

„Navretá cieva na krku, niekoľkotýždňové strašné svrbenie celého tela, tlak na hrudi a v hlave, pocit škrtenia a únava. To všetko som pripisovala len extrémnemu stresu, ktorý nám priniesli tieto čudné koronačasy. Nemala som horúčky, ani žiadne hrčky, či zväčšené uzliny, ten môj lymfóm si rýchlo a zákerne narástol za hrudnou kosťou. Je ich veľa druhov. Ten moj sviniar sa volá B-NHL v. s. typu DLBCL – Primárny mediastinálny lymfóm. Dávajte na seba pozor a buďte zdraví.“

Neostáva nám nič iné ako Anete držať palce a veriť, že všetko sa navráti do starých dobrých koľají.

Najväčší fanúšikovia Pariškovej: Nespustili z nej oči | Nový Čas

Zdroj: babskeveci.sk|Foto: Instagram.com

Čítajte ďalej

JOIN THE DISCUSSION