V dnešnej dobe môžete byť kýmkoľvek a čímkoľvek. Je len na vás, ako tvrdo budete makať na tom, aby sa váš sen naplnil. Situácia v USA sa v poslednom čase otriasa v základoch a prichádzajú tak nové tváre, ktoré chcú zmeniť systém od základov. Medzi nimi aj samotná vojvodkyňa zo Sussexu, Meghan Markle!

,,Ako dieťa som chcela byť prezidentkou alebo pracovať v médiách,“ priznala manželka britského princa Harryho.

Z herečky sa stala vojvodkyňa. To sa podarilo Meghan za pár rokov, preto sa nevylučuje možnosť, že by v budúcnosti mohla byť aj prezidentkou. Je odhodlaná získať titul prvej prezidentky Spojených štátov amerických! Útek z Veľkej Británie do Los Angeles bol od začiatku súčasťou jej plánu.

,,Meghan ešte počas tehotenstva otvorila svoju agendu feminizmu, nebolo by až také nečakané, ak by si trúfala na post, ktorý v USA do dnešných dní zastávajú výlučne iba muži,“ vraví spisovateľka Lady Colin Campbell.

Slávna spisovateľka dokonca prezradila, že Meghan plánuje kandidovať na prezidentku v roku 2030. Ako vieme, Meghan sa v posledných týždňoch mimoriadne aktívne venuje aj rasizmu v krajine a potrebe zmeny v politických štruktúrach. Budú diskriminácia a rasizmus súčasťou jej kampane?

Zdroj: topstar.noviny.sk & topky.sk | Foto: tumblr.com