Slovenský herec Dušan Cinkota to v živote nemal vôbec jednoduché. Jeho život sa v istom období niesol v nebezpečenstve a bezmocnosti. Zo životných chýb, ktorých sa dopustil, sa však poučil a má jasný plán, ktorý si chce splniť. Svojmu synčekovi a milovanej manželke plánuje postaviť dom.

https://www.instagram.com/p/B-EsojqnsEA/?utm_source=ig_web_copy_link

Talentovanému hercovi sa v súčasnosti darí, o čom svedčí aj jeho postavenie v seriáli Ultimátum. Cinkota je naozaj životom skúšaný človek, ktorý má za sebou aj búrlivú minulosť, na ktorú sa snaží zabudnúť. Všetko zlé je na niečo dobré. Práve hriešna minulosť naučila známeho herca viesť rodinný a usporiadaný život, na ktorý je veľmi hrdý. Dušan si rolu otca naplno užíva a s láskou pomáha svojej manželke s výchovou malého syna Olega.

Dušan Cinkota: S manželkou pracujeme aktívne na dieťatku ...

„Už má dvadsať mesiacov, už so mnou dvíha činky. Dal som to aj na Instagram, cvičí so mnou. Hovorím, otvorte už posilňovne, lebo ho musím zobrať so mnou. Druhé dieťatko bude, až keď budeme mať dom. Robím to naopak, učili ma, že najprv faru, potom Maru. Ale ja to robím všetko naopak,“ prezradil s dávkou humoru Cinky.

https://www.instagram.com/p/CA68yhMnwVL/?utm_source=ig_web_copy_link

Úspešný herec, ktorý prenechal svoj hlas Chandlerovi zo seriálu Priatelia, sa už nevie dočkať dňa, kedy si so svojim synom bude môcť spoločne zacvičiť.

Karanténa vniesla aj do života tohto herca finančné problémy. Dušan verí, že účinkovanie v seriáli mu finančne pomôže a bude môcť začať plniť sen, ktorý si vysníval.

„Začína to snom. Už máme vysnívané. Na samotné stavanie domu mám kamarátov, ktorí to všetko zvládnu omnoho lepšie ako ja. Máme celkom jasnú predstavu, len nemáme peniaze. Musím pracovať, pracovať a pracovať,“ hovorí s úsmevom a veľkým odhodlaním Cinky.

Herec Dušan Cinkota je na slobode, po šiestich rokoch ho ...

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com