Počas karantény sa prijali rôzne bezpečnostné opatrenia, ktoré, žiaľ, či chceme či nie, musíme dodržiavať. Medzi nimi sa nachádza aj to, aby sme sa vyhýbali ľuďom a blízkemu kontaktu s nimi.

Jeremy Cohen sa podelil o svoj príbeh lásky skrz sociálnej siete Instagram. Jedného dňa si všimol neznáme dievča, ktoré tancuje na streche vedľajšej budovy. V tejto aktuálnej situácii si človek ťažko vyjde na rande. Avšak Jeremy sa vynašiel ako pán!

Najprv jej zamával a ona mu pozdrav s úsmevom opätovala. To bol dobrý signál. Rozhodol sa urobiť ďalší krok. Zobral svoj dron, pripevnil naň papier so svojím telefónnym číslom a s odkazom, aby mu neznáma kráska napísala. A čuduj sa svete, ona napísala! 😀

Láska kvitne aj v čase pandémie!

https://www.instagram.com/p/B-DGTwiDA_b/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Jeremy si s ňou začal písať a zistil, že sa volá Tori. Na druhý deň ju pozval na rande a ona súhlasila. Ako to zorganizovali počas karantény? A ako to celé prebiehalo? To si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

Rande počas karantény:

https://www.instagram.com/p/B-Kl0RfD3Cz/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again
https://www.instagram.com/p/B-NkJazj1Qf/

Ich video sa stalo hitom internetu. Ľudia mu fandili a držali palce, aby to s Tori vyšlo. Aj napriek karanténe sa s ňou rozhodol stretnúť zoči-voči. Umožnila mu to veľká nafúknutá plastová guľa! 😀

https://www.instagram.com/p/B-Pj59zj36R/
https://www.instagram.com/p/B-SXQqpjEPE/

Zdroj: Instagram.com