Začiatok marca bol pre slovenskú rapovú scénu jedno veľké plus. Najprv sme sa dočkali obrovského prekvapenia v podaní zoskupenia Moja Reč, ktorá ohlásila svoj návrat a pripravovaný nový album, ktorý budeme podľa ich slov počuť už na letných festivaloch. Potom sme si konečne mohli vypočuť track VIAC v podaní chalanov z Nerieš v spolupráci so Separom.

A aby to nebolo málo, Gabryel a Matej Straka sa stihli pochváliť svojím ďalším potomkom, albumom, ktorý nesie meno OK. Zverejnili cover, tracklist a aj termín predpredaja. Takže sa je na čo tešiť.

https://www.instagram.com/p/B7ykZF-l2Yz/?utm_source=ig_web_copy_link

Predpredaj albumu je spustený a dá sa kúpiť štandardne na RUKA HORE. Je dostupný samostatne za 13€ alebo v kombinácii s tričkom za necelých 22€. Na OK albume sa nachádza 11 skladieb a 5 hostí. Riadia sa medzi nich aj legendárne zoskupenie Kontrafakt, či spomínaný Separ. DMS sa pod tento album podpísala celkovo 3x, keďže okrem skladby VIAC so Separom sa tam nachádza skladba ČO BUDE na feate s celou DMS. Navyše si na skladbe NEJSOM TVOJ HRDINA zarapoval svoju slohu DAME.

Ako býva zvykom, neostane len pri predaji albumu. Nerieš môžete stretnúť aj vo svojom meste. Ukázali totižto program OK TOUR, v ktorom je zahrnutý aj koncert albumu v bratislavskej REFINERY GALERY 30. apríla. Bude to teda ďalšia obrovská šou!?

https://www.instagram.com/p/B9UvHOEFLDf/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: facebook.com / instagram.com / youtube.com / foto: facebook