Minulý týždeň sa na Reddite objavili fotky (snímka obrazovky z Twitteru, pozn. autora) mladého muža, ktorému sa po vyliečení z drogovej závislosti podarilo zmeniť hneď pár vecí. Mladík zmenil v prvom rade od základov svoj život. Ale to nie je všetko! Aj jeho vzhľad si prešiel výraznou premenou. Táto premena všetkých nadchla. Fotky, na ktorých je zachytený pred a po majú enormný počet lajkov.

Muž, ktorý je na fotkách sa volá pravdepodobne Travis a bol drogovo závislý. V čase publikovania jeho príspevku na Twitteri (13. mája 2020, pozn. autora) ubehlo 745 dní od ukončenia jeho liečby. Keď mladík zistil, že fotky, ktoré zachytili jeho transformáciu majú veľký úspech a šíria sa rýchlosťou svetla, pridal sa do konverzácie na Reddite. Tam ľuďom porozprával svoje story. Pomohol určite takým, ktorý práve prežívajú niečo podobné. „Najťažšia vec, akú som kedy v živote urobil. Zostal som v liečebnom zariadení viac ako rok a pol, pretože som si nemohol neveriť,“ zdôveril sa Travis.

https://twitter.com/jusalotofpain/status/1260434614750978048

Pod príspevkom na Twitteri sa objavilo množstvo fotiek, kde ľudia, ktorí boli taktiež drogovo závislí, pridávali svoje fotografie premeny.

Zdroj: funradio.sk, Twitter.com|Foto: Twitter.com, reddit.com