Určite aj ty, keď si bol/a malé dieťa, tak si napodobňoval/a známe osobnosti. V domácnostiach po celom svete pobehovala po kuchyni v podpätkoch druhá Madonna. Po vonku behali a spievali Spice Girls a počas telesnej výchovy si mal pocit, že po telocvični kráča niekoľko nabúchaných Schwarzeneggerov.

Ale určite by ti nikdy nenapadlo vyrobiť si a používať falošný občiansky preukaz s identitou Roberta De Nira. Takýto nápad ale dostal rumunský podvodník Sorin Bulgaru v roku 2011. Za takýto čin bol, samozrejme, zatknutý.

Za pokus získať pôžičky a nové platobné karty pomocou falošného dokladu dostal 9 rokov. Zvláštne je predovšetkým to, že si na začiatku zamestnanci banky absolútne nič nevšimli. Zaujímavé je aj to, že ľuďom neprišlo divné, že na občianskom preukaze je samotný De Niro.

To ale nebola jediná zvláštnosť, ktorá zdobila tento doklad. Na občianskom preukaze mal dokonca uvedené čudné trvalé bydlisko – cintorín v rumunskom meste Iasi. Podľa dokladu bola jeho mamou Madona a otec Anthony.

Trest mu už v tomto období vypršal. De Niro z Rumunska však na slobode dlho nevydržal. Pred pár dňami ho polícia zatkla počas toho ako sa snažil predať 1373 tabletiek extázy. Počas nasledujúcich dní sa má rozhodnúť o jeho konečnom treste.

Zdroj: funradio.sk|Foto: Twitter.com