Fanúšikovia zosnulej princeznej Diany sa už nevedia dočkať očakávaného filmu o milovanej britskej princeznej, prezývanej aj kráľovná sŕdc. Mnohí protestujú proti obsadeniu herečky do hlavnej úlohy, ktorú si tvorcovia filmu vybrali. Podľa nich ju najlepšie stvárni americká herečka Kristen Stewart, známa hlavne z upírskej ságy Twilight.

Dramatický film Spencer má priblížiť problematické manželstvo s princom Charlesom a predlohou bolo tiež jej kľúčové rozhodnutie z roku 1990, keď princezná Diana pochopila, že ich manželstvo vôbec nefunguje. V roku 1996 sa princ Charles a princezná Diana rozviedli a o rok na to zomrela pri tragickej dopravnej nehode.

Kristen Stewart čelí kritike!

Tridsaťročná herečka si tak zahrá obľúbenú princeznú vo filme Spencer, ktorý režíruje Pablo Larraín. Na sociálnych sieťach sa však hemží kritika rad-radom. Podľa viacerých fanúšikov sa Kristen na princeznú Dianu vôbec nepodobá, či už fyzicky alebo samotným prízvukom. Mnohí si rebelku Kristen v úlohe princeznej nevedia ani len predstaviť!

,,Nemohli ste nájsť radšej britskú herečku? Množstvo britských herečiek by sa na túto úlohu hodilo lepšie. Princezná Diana mala úroveň, Kristen nemá. Ani sa len nepodobajú!“

Fanúšikovia chcú inú herečku!

Niektorí fanúšikovia tvrdia, že pre túto rolu by sa viac hodila napríklad austrálska herečka Margot Robbie. Režisér filmu rozhodne neplánuje zmeniť svoje rozhodnutie a stojí si za svojím, o čom svedčia aj jeho slová.

,,Kristen je jedna z najlepších herečiek dnešných dní. Je veľmi tvárna, dokáže zahrať čokoľvek. Vie byť tajomná, vie byť krehká a zároveň neuveriteľne silná, a to je presne to, čo potrebujem.“

Zdroj: topstar.noviny.sk & pravda.sk | Foto: tumblr.com & vulture.com