Toto veru nikto nečakal! Slovenská speváčka Tina a člen hip-hopovej skupiny DMS, raper Separ, tvorili niekoľko rokov jeden z najsympatickejších párov slovenského šoubiznisu. Tomu je ale koniec! Čo prezradil Separ o krachu manželstva?

Dvojica sa rozhodla ukončiť manželstvo!

Šokujúca správa sa objavila na raperovom Instagrame, ktorá prekvapila nejedného fanúšika. Separ tvoril s Tinou na prvý pohľad bezkonfliktný, harmonický pár, ale očividne sa im povestný siedmy rok stal osudným!

Ako sa obľúbený raper vyjadril, túto správu chcel on sám oficiálne oznámiť svojim fanúšikom, ktorí ho celé roky podporovali. Nepraje si totiž, aby sa to dozvedeli z bulváru, kde takmer každá druhá veta je skreslená.

,,Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje veta „v dobrom aj v zlom“. Videli sme spolu kus sveta, vychovávali dve nádherné deti, vybudovali spoločný domov. No zažili sme aj veľmi ťažké chvíle, kedy sme si siahli na úplné dno, nie to finančné, skôr to psychické. Ale aj to sme zvládli. No ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať. Vždy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy, o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali prienik. Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým sa to dá v láske a mieri, necháme jeden druhého ísť svojou cestou.“

Navždy jedna rodina!

Separ s Tinou rozhodne svoj vzťah neukončujú v zlom. Aj napriek odlišným názorom a pohľadom na život, rodina má pre nich veľkú hodnotu a práve tá ich bude navždy držať pohromade.

,,VŠETCI ZA JEDNÉHO každopádne zostávame naďalej, pretože sme už NAVŽDY rodina, ktorú spája nádherných sedem rokov a dve dokonalé deti! Len sme sa rozhodli nepokračovať ďalej ako pár. Nebolo to jednoduché rozhodnutie a VEĽMI pekne vás prosíme (aj vás bulvárne médiá), nerýpte sa v tom. Nehľadajte dôvody a skutky, ktoré neexistujú. Akceptujte to, prosím, len ako fakt! Ďakujeme vám. Nech nás čaká čokoľvek, tešíme sa na to a budeme to aj naďalej prežívať spolu.“

Rozchod, v ich prípade rozvod, je vždy bolestnou kapitolou v živote, preto to treba prijať a rešpektovať súkromie daných ľudí. Pod príspevkom sa taktiež objavili reakcie od šokovaných fanúšikov. Tí neskrývali ani smútok, ale padli aj slová podpory. Nám osobne to je veľmi ľúto a želáme veľa úspechov Tine aj Separovi!

Zdroj: topstar.noviny.sk & topky.sk | Foto: Instagram.com