Nie je žiadnym tajomstvom, že rodinka talentovaného slovenského hokejistu Mariána Gáboríka si šťastne a nerušene nažíva v luxuse. Ivana je po boku Mariána veľmi šťastná. Milujúci manžel, luxus, roztomilá dcéra! Čo viac si môže priať?

Ivana Gaborikova

Pred pár dňami oslávila Ivana svoje narodeniny. Je pochopiteľné, že Marián na 24. júl nezabudol a svoju milovanú manželku nečakane prekvapil. Ivana pridala na sociálnu sieť nádhernú fotografiu s honosnou kyticou ruží.

Ivana Gaborik

Obrovská kytica určite nebola pre Mariána lacná záležitosť. Bola naozaj veľká, honosná a ťažká. Ťažko spočítať počet ruží, koľko kytica obsahovala. Marián Gáborík sa rozhodol zavtipkovať aj na sociálnym sieťach.

„Happy 25. birthday, my love”, napísal pod fotografiu svojej milovanej Ivany. Samozrejme, že nechýbala ani spätná odpoveď jeho manželky, ktorá sa taktiež vtipnému verejnému komentovaniu nesnažila vyhýbať.

„Mladnem každým dňom”, odpovedala na sociálnej sieti Ivana.

Marian a Ivana Gaborikovci

Nenechajte sa však pomýliť. Ivana oslávila krásnych 34 rokov. Jej manžel skutočný vek Ivany neprezradil, aj keď pravdu tajiť naozaj netreba. 34 rokov je naozaj krásny vek, ktorému sa vyhýbať naozaj netreba. Niet pochýb, že úspešný slovenský hokejista je aj gentleman.

Marian a Ivana Gaborikovci (2)

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com