Erika Judínyová je známou slovenskou moderátorkou, ktorá porodila svoju dcérku Ellu v pokročilom veku. Momentálne je na materskej dovolenke a všetku svoju pozornosť venuje svojej milovanej dcérke. V teleráne prehovorila o tom, ako zvláda dni strávené doma a ako prebiehal aj samotný pôrod. O pár mesiacov bude táto skvelá moderátorka oslavovať 50 rokov a tak sa zaslúžene raduje zo svojej malej a vytúženej dcérky.

Rozhodnutie tehotnej Judínyovej o pokračovaní v Markíze | Nový Čas

„Máme sa výborne, všetko je v najlepšom poriadku,“  priznala čerstvá mamička Erika v teleráne.

Známa markizácka hviezda sa rozhodla podeliť sa aj o detaily z priebehu tehotenstva. Všetko vysvetlila stručne a pravdivo s dávkou vďačnosti.

„Samozrejme vzhľadom na vek, som bola aj ja vo väčšej pohotovosti. Tehotenstvo bolo bezproblémové, nebolo mi ani raz zle, všetky výsledky boli v poriadku,“  prezradila Erika zo svojho súkromia.

https://www.instagram.com/p/B84LPmNHvSc/?utm_source=ig_web_copy_link

„Dávala som si pozor, nežila som ani predtým spôsobom života, ktorý by ohrozoval moje dieťatko. Ale normálne naplno som pracovala. Keďže mi Ella nerobila problémy, mohla som pokojne pracovať. Rodila som cisárskym rezom, bol dohodnutý aj vzhľadom na vek som nechcela nič riskovať, išli sme na istotu. Zverila som sa do rúk lekárov, ktorým som absolútne verila. Som rada, že som rodila na Slovensku na Kramároch,“ podelila sa s divákmi známa moderátorka.

Náhly pôrod Judínyovej! | Nový Čas

Zdroj: najky.sk|Foto: Instagram.com