Talentovaný fotograf z Afriky, konkrétne z Nairobi v Keni, pracuje pod menom Muchiri Frames. Rozhodol sa urobiť inšpiratívny výstrel, ktorým dokázal, že láska je čistá a existuje aj v tej najjednoduchšej a najčistejšej podobe.

 

 

Spolu so svojím tímom sa rozhodli urobiť niečo špeciálne pre oslavu sviatku sv. Valentína. Presne v tú chvíľu sa stretol a spoznal so Sammym, ktorého prezývajú Blackie. Stretol ho v parku v Nairobi, kde Blackie už chvíľu žil ako bezdomovec. Položil mu jednoduchú otázku. „Si zamilovaný?“ Sammy hneď začal opisovať svoju priateľku a on hneď vedel, že je tá pravá. Pri jej opisovaní sa mu rozžiarili oči. Stretli sa navzájom v uliciach Nairobi, kde žili obaja na ulici, a ich priateľstvo sa zakrátko rozrástlo v inšpiratívny a zaujímavý milostný príbeh lásky. Fotograf sa preto rozhodol dať im darček na oslavu ich špeciálneho vzťahu práve v deň zamilovaných.

„Ich inšpiratívny príbeh lásky v tej najjednoduchšej podobe sme s nimi oslavovali práve na tento sviatok. Sú to úžasní ľudia. Skutočne, pod všetkou tou špinou a roztrhaným oblečením sú krásny ľudia, ktorí by prosperovali ako my ostatní, ak by sme im ponúkli príležitosť.“

Takto sa vyjadril autor na svojej webovej stránke. „Láska nerozlišuje a tu je dôkaz.“ Ale aký darček im však poskytol. Nič materiálne (možno im pomohol aj takto, ale to nevieme). Zamilovanému páriku dal niečo iné. Dal ich do „pucu“ a oboch vyobliekal ako modelov. To, ako sa dokáže človek zmeniť len oblečením samozrejme zachytil na svoj fotoaparát. A naozaj, ich lásku je vidno aj na záberoch.

Zdroj: boredpanda.com, muchiriframes.com, Photo: Muchiri Frames