Známy repeťák Otto Weiter prežíva obrovský smútok. Všetko nasvedčovalo tomu, že v ohrození života je on. Zlyhávanie srdca talentovaného Otta nie je žiadnym tajomstvom. Život dokáže však naozaj prekvapiť a zarmútiť. S manželkou Andreou Fischer tvorili manželský pár krásnych osem rokov. Boli spolu dennodenne. Netvorili len manželský pár, ale boli aj kolegami na pódiu počas celých rokov.

Otto Weiter

Zlé správy sa šíria naozaj veľkou rýchlosťou. Otta zasiahla obrovská rana. Jeho manželka, ktorá nikdy nevykazovala žiadne zdravotné problémy, náhle opustila tento svet. Obrovským prekvapením je skutočnosť, že známa Andrea ešte pár dní pred samotnou smrťou zodpovedne pracovala v televíznom štúdiu. Táto sympatická dvojica dokázala každého pobaviť a vyčariť úsmev a smiech aj na tvári toho najsmutnejšieho človeka.

Andrea bola

„S Andrejkou sme robili len pred pár dňami reláciu do televízie. Spočiatku sme pripravovali dramaturgiu celého rozhovoru, bola plná energie a zápalu pre vytvorenie čo najlepšieho rozhovoru,“ priznala smutná speváčka Marcela Molnárová.

„Zomrela počas spánku.  V úplnej tichosti. Otto ju našiel až nad ránom, keď už nežila. Stalo sa to včera (streda, pozn.red). Nemala žiadne zdravotné problémy. Zhodou okolností, bol som u nich na návšteve pár dní dozadu. Nič nenasvedčovalo tomu, že by sa malo niečo stať. Pre nás všetkých je to obrovský šok. Všetko sa to stalo v tichosti a v spánku. Zrazu. Všetci sa z toho pomaly spamätávame, je to veľmi ťažké, “ prehovoril Noro Meszároš, ktorý tiež prežíva ťažké obdobie a hlboko súcití so svojim kolegom ottom Weiterom.

Milovaná manželka

Zdroj: pluska.sk|Foto: Facebook.com