Svetom internetu opäť koluje informácia / dezinformácia ohľadom otca, ktorý svoje dve dcéry, dvojičky, prezlieka tak, aby pripomínali postavy z kultového hororu. 

Čo je vlastne pravda? Martin Hudges, otec dvojičiek sa preslávil na sociálnej sieti Twitter fotkou, na ktorej sú jeho dve dcéry odfotené v hotelovej chodbe. Nevinná fotka však vyvolala veľké emócie a rozruch. Niekto sa toho chytil a zverejnil túto fotku s informáciou a porovnaním záberu z kultového hororu z roku 1980 s názvom The Shining. A senzácia bola na svete. Po internete sa raketovou rýchlosťou začala informácia šíriť a samozrejme, že k tomu prispeli aj reakcie niektorých hostí, ktorí videli dvojičky naživo. Všetci zrazu horor videli a všetci pri pohľade na dvojičky dostali strach, lebo im to pripomínalo práve tento film. Veľmi zaujímavé.

https://twitter.com/wefail/status/839951248992387076

Samozrejme, ani reakcia otca na seba nenechala dlho čakať. Zverejnil aj iné fotky svojich ratolestí, ako sú oblečené v rovnakých kostýmoch a v rôznom prostredí. Samozrejme, komu by sa takáto pozornosť páčila? Internet reagoval podráždene a zazlieva otcovi využívanie svojich dcér na takéto účely. Martin v ďalšom príspevku na internete už reaguje rozumne a odkazuje všetkým, čo túto „fake news“ šírili, aby sa pripravili na stretnutie s jeho právnikmi. No, som určite zvedavý, ako celá situácia dopadne. Bol to marketingový ťah otca, ktorý na Twitter vystupuje pod menom WeFail, alebo len zneužitá situácia a snaha o zvýšenie sledovanosti niektorých stránok? To už musíte posúdiť sami!

https://twitter.com/wefail/status/840288425303539712

zdroj: boredpanda.com, twitter.com