Úspešná pentalógia filmov Piráti z Karibiku sa dočká ďalšieho pokračovania! V novom filme si tentokrát zahrá aj známa austrálska herečka Margot Robbie. A nie hocijakú rolu! Údajne má nahradiť kapitána Jacka Sparrowa!

Margot Robbie v hlavnej úlohe!

Prípravy okolo nových Pirátov z Karibiku napredujú, scenár píše jedna z najlepších hollywoodskych scenáristiek, Christina Hodson. Hlavnou hrdinkou tejto novinky sa stane práve Margot Robbie, ktorá si zahrala aj vo filmoch ako Jednotka samovrahov, Vtedy v Hollywoode alebo v snímke Ja, Tonya. Do tejto roly boli zvažované aj mená ako Karen Gillan, Emma Watson či Daisy Ridley, voľba však nakoniec padla na Margot.

Piráti z Karibiku bez kapitána Jacka Sparrowa?

Krásna blondínka by si mala zahrať hlavnú úlohu, a to pirátku menom Redd. Zatiaľ sa ešte nevie, či sa v šiestej časti série Pirátov z Karibiku objavia aj herci ako Johnny Depp, Orlando Bloom či Keira Knightley. Predsa len kapitán Jack Sparrow je nenahraditeľný! Nakoľko si Johnny Depp musel prejsť ťažkou fázou a rozvodom s herečkou Amber Heard, je momentálne otázne, či prijme túto rolu alebo nie.

Fanúšikovia sú proti!

A dávajú to dosť najavo! Viacerí z nich zdieľajú rovnaký názor – chcú Johnnyho Deppa! Rozbehli k tomu masívnu kampaň na Twitteri.

,,Je to jednoduché. Keď nebudú mať noví Piráti z Karibiku žiadneho kapitána Jacka Sparrowa, žiadneho Deppa, tak ich nepozerám,“ znel príspevok, ktorý celú vec naštartoval.

Pevne veríme, že sa tento večne rumom posilnený kapitán objaví na scéne. Veď jeho pohyby, humor a flegmatický prístup naozaj žiadny iný herec nenahradí!

Zdroj: pravda.sk & rewind.sk | Foto: tumblr.com